Training-ul „Ideea Ta pentru Bacău”, 2 – 4 octombrie 2015, Slănic Moldova

Asociația Romanian Youth Movement for Democracy (RYMD) în parteneriat cu Asociația Un Zâmbet Bacău organizează în perioada 2 – 4 octombrie 2015 training-ul  “Ideea Ta Pentru Bacău”, la Slănic Moldova.

Fii Ambasador al schimbării în județul Bacău!

• Ai între 16 și 22 de ani?
  • Ești conștient de problemele din jurul tău și dorești să cunoști metodele prin care le poți rezolva?

Atunci te aștepăm la training-ul „Ideea ta pentru Bacău”, ce va avea loc în Slănic Moldova în perioada 2-4 octombrie 2015, pentru a învăța cum poți transforma o problemă într-un proiect pentru comunitatea ta.
Pentru a participa, trimite-ne CV-ul tău și Formular-inscriere-Ideea-ta-pentru-Bacau  completat până la data de 27 septembrie 2015 la adresa contact@rymd.ro.

Rezultatele selecției vor fi anunțate pe 28 septembrie 2015.

Cazarea și masa sunt asigurate pe întreaga durată a training-ului, în Slănic Moldova. Transportul reprezintă cofinanțarea participanților la acest eveniment.

Training-ul “Ideea Ta Pentru Bacău” este organizat în cadrul proiectului „Cetățeni Activi pentru Bacău”, finanțat de fondurile SEE 2009-20014 prin fondul ONG din România.